top of page

ORKE Dedektiflik Araştırma ve Danışmanlık 

IMG_1947_edited.jpg

Orhan  KEMİKSİZ
Suç Araştırma Uzmanı
Emekli Cinayet Büro Polisi
UYAP Kayıtlı Bilirkişi

   1972 yılında, Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi aynı ilçede tamamladıktan sonra, 1992 yılında Elazığ Polis Okulu’na başladım. Eğitimime Eskişehir Üniversitesi Polis Meslek Yüksek Okulu’nda devam ederek, aynı okuldan mezun oldum.

​1993 yılında mezun olduktan sonra, İstanbul Asayiş Şube kadrosunda; Motorsikletli Polis Timleri (Yunuslar), Cinayet Büro Amirliği ve Hırsızlık Büro Amirlikleri’nde çalıştıktan sonra, şark hizmetim için 1997 yılında Kahramanmaraş iline tayin oldum. 

 

​   1997-2001 yılları arasında, Kahramanmaraş Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği’nde çalıştıktan sonra, 2001 yılında Ordu iline tayinim gerçekleşti.

​   2001-2009 yılları arasında, Ordu ilinin Fatsa ve Gölköy ilçelerinde, yine Asayiş Büro Amirlikleri’nde çalışarak kariyerime devam ettim.

2009 yılında tekrar İstanbul İline tayin oldum ve 2017 yılında Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği’nden, hizmet süremi tamamlayarak kendi isteğim ile emekli oldum. Evli ve 1 kız çocuğu babasıyım.

​​   Meslek hayatım boyunca edinmiş olduğum tecrübeler ışığında önce TV8 ekranlarında yayınlanan "Gerçeğin Peşinde" isimli programda; sonra ise Show Tv ekranlarında yayınlanan "Vazgeçme" isimli programda uzman konuk olarak 3 yıl cinayet olayları üzerine canlı yayınlarda danışmanlık hizmeti verdim.

  2017 yılında kurmuş olduğum ORKE Dedektiflik Araştırma ve Danışmanlık olarak, kendi alanında deneyimli personel ile ihtiyacı olanlara hizmet vermeye de devam ediyorum. 

​   Bunun yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi "Temel Bilirkişilik" eğitimimi tamamlayarak UYAP sistemine kayıt olarak Asayiş olayları üzerine; Savcılıklara,Mahkemelere,Avukatlara ve şahıslara danışmanlık ve araştırma hizmeti de sunmaktayım.  

OFİS AVUKATIMIZ

TAHSİN.jpeg
Avukat Hasan Tahsin CECELOĞLU

    Avukat Hasan Tahsin CECELOĞLU 1995 yılında Ordu ili Fatsa ilçesinde dünyaya gelmiş olup; ilk ortaöğretim ve lise eğitimini Fatsa ilçesinde tamamlamıştır.

    2019 yılında Kuzey Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladıktan sonra halen İstanbul Bakırköy ilçesinde CECELOĞLU Hukuk ve Danışmanlık isimli ofisinde çalışmalarına devam etmektedir. 

IMG_E9268.JPG
IMG_E9273.JPG
IMG_E9272.JPG
RLCVE0655.JPG
IMG_E9270.JPG
IMG_E9271.JPG
IMG_E9269.JPG
158404.tif
bottom of page